Otevírací doba: 11:00 - 22:00

  • Galerie
  • Kontakt
  • Rezervace

Svatby

_DSC1157

Nejkrásnější svatba bude ta vaše

Jistě chcete, aby svatba patřila mezi nejkrásnější dny vašeho života.

Náš tým Vám rád pomůže připravit takový obřad i hostinu, na kterou budete vzpomínat Vy i Vaši přátelé.

Pohádková atmosféra naší restaurace a okolí s nejkrásnějšími památkami Prahy, prvotřídní kuchyně i naše dlouholetá spolehlivost a profesionalita, to jsou záruky, že Váš svatební den proběhne tak, jak si budete přát.

Chcete-li, aby vaše svatba byla nejen pohádková, ale hlavně taková, jakou jste si ji vysnili, pojďme se potkat. Poslechneme si vaše představy a připravíme pro vás právě takovou svatbu, jakou si budete přát.

Těšíme na vás,
Tým restaurace U Mlynáře

NAŠE SLUŽBY

OBŘAD – není jenom jeden způsob, jak si vzájemně říci své „Ano“. Obřad můžeme připravit nejen uvnitř restaurace, ale třeba i pod slavobránou na naší zahrádce. Kapacita restaurace je 130 lidí.

PROSTORY – k dispozici máme vnitřní prostor laděný do mlynářského stylu, umožňující připravit svatbu rustikální či pohádkovou. Zahrádka je ideální pro letní svatební obřady, rauty nebo třeba hry a veselice.

VÝZDOBA – chcete se vdávat jako princezna? Vyznáváte rustikální styl a chcete zařít příjemné chvíle s domácí atmosférou? Exteriér i interiér restaurace a svatební tabuli zaranžujeme tak, abychom podtrhli styl, který máte rádi.
Rádi také pomůžeme s výzdobou – cílem je nejen podtrhnout krásu nevěsty, ale dosáhnout souladu mezi jednotlivými prvky výzdoby.

_DSC0390 kopie
_DSC0362 kopie

MOŽNOSTI PŘILEHLÉHO OKOLÍ

Každý si přeje ze svého svatebního dne mít co nejkrásnější památeční fotografie a to právě kromě naší restaurace nabízí i přilehlé okolí.

Pražský hrad
Ledeburská zahrada
Karlův most
Kampa
a mnoho dalších krásných míst..

Máte zájem o církevní obřad? To není žádný problém, připravíme Vám následnou hostinu a oslavu dle Vašich představ a přání.

  • Kostel Panny Marie Matky ustavičné pomoci a sv. Kajetána
  • Kostel sv. Mikuláše
  • Kostel Panny Marie Vítězné a Pražské Jezulátko
  • Katedrála sv. Víta
mlynar (1)

Máte otázky?
Klidně nám zavolejte nebo napište.